COCOXIM 100% Organic

COCOXIM 100% Organic

Proč pít COCOXIM?


Zdravá pokožka

Výzkumy prokázaly, že Cytokin obsažený v kokosové vodě pomáhá regulovat nárůst kožních buněk. Kyselina Laurová, kterou kokosová voda obsahuje, zpomaluje stárnutí, vyrovnává pH a posiluje pojivé tkáně v kůži, čímž ji hydratuje.

Snížení tlaku

Lidé trpící vysokým krevním tlakem mají v krvi často velmi nízkou hladinu draslíku.Vzhledem k tomu, že kokosová voda obsahuje jeho vysoké množství, může její pravidelná konzumace významně pomáhat ke snižování/stabilizaci krevního tlaku.

produkty

Revitalizace a hydratace

Díky vysokému obsahu vitamínů, minerálů a ostatních živin je kokosová voda skvělým zdrojem osvěžení a energie. Obsahuje malé množství cukru a sodíku ve srovnání s energetickými nápoji. Mimo jiné obsahuje také draslík (N), fosfor (P), vápník (Ca) a hořčík (Mg), které vám dodají dostatek energie.

KALORIE

50 (kcal)

CHOLESTEROL

0 (g)

SODÍK

130 (mg)

UHLOHYDRÁT

13 (g)

CUKRY

11 (g)

FOSFOR

20 (mg)

HOŘČÍK

33 (mg)

DRASLÍK

560 (mg)

VÁPNÍK

40 (mg)

VITAMÍN C

0 (mg)

Redukce váhy

COCOXIM je bohatý na přírodní elektrolyty, které posilují lidský metabolismus a především zvládnou rehydratovat tělo daleko účinněji než obyčejná voda. Proto můžete bez obav zařadit COCOXIM jako součást každodenního pitného režimu (nejen) při cvičení.

COCOXIM navíc

Pomáhá trávicímu a imunitnímu systému,
Je antibakteriální a protizánětlivý.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
  • : 2120
  • Výrobce: Cocoxim
  • Kód výrobku: COCOXIMORG
0 Product(s) Sold
  • 41,98CZK
  • Cena bez DPH: 36,50CZK

Dostupné možnosti